regulamin dla sklepu
regulamin sprzedaży ogólne warunki dla umów zawieranych na odległość obowiązujące od r zamówień składanych do dnia obowiązuje obowiązujący

Odpowiedz

Jadąc do Warszawy, którą trasę wybierasz?

przez Stanisławów
przez Wyszków
przez Jadów
przez Mińsk Mazowiecki
nową obwodnicą Mińska Mazowieckiego (A2)
przez Górę Kalwarię

Twój profil


Login:

Hasło:Śmiertelny wypadek na trasie Węgrów - Jartypory

Na trasie Węgrów - Jartypory doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowych. 55 – letni kierujący mazdą poniósł śmierć na miejscu wypadku. Postępowanie w sprawie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzą węgrowscy policjanci.

 

 

Do wypadku doszło dziś ok.  9.00 (24.08) na trasie Węgrów - Jartypory, gm. Liw. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że doszło do czołowego zdarzenia forda z mazdą. W wyniku zderzenia 55 – letni mieszkaniec Węgrowa poniósł śmierć na miejscu. Kierująca fordem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Węgrowie. Postępowanie w sprawie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzą węgrowscy policjanci.

 

sierż. szt.  Anna Maliszewska

Węgrów na fali kradzieży

Wrzesień nie był zbyt przychylny dla mieszkańców miasta. Węgrów i jego mieszkańcy padli ofiarą wielu kradzieży i włamań. W wielu miejscach doszło do incydentów, w których ginęło mienie prywatne jak i państwowe...

Złodzieje zatrzymani, jednak bez orła

Tydzień temu (27.09) w 73 rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej informowaliśmy o zaginięciu orła z pomnika, przed którym właśnie w ten dzień odbywały się uroczystościu opamiętniające tę datę. Wczoraj (4.10) węgrowscy kryminalni ujawnili pięciu nieletnich sprawców kradzieży orła z Pomnika Armii Krajowej w Węgrowie. Nieletni będą teraz odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Pożar fabryki styropianu opanowany (Łochów)

Spłonęła fabryka styropianu w Łochowie. Pożar dogasza 38 zastępów straży pożarnej. Słup dymu było widać z odległości kilkudziesiąciu kilometrów, w tym również z Węgrowa. Dogaszanie potrwa najprawdopodobniej do późnej nocy. Straż pożarna apeluje do mieszkańców, aby szczelnie pozamykali okna.


Wypadek w Łojkach

Na terenie gminy Łochów w miejscowości Łojki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przewiezione z obrażeniami ciała do Szpitala Powiatowego w Węgrowie.

Kolejne ofiary na drodze

Wczoraj nad ranem doszło na terenie gminy Korytnica do wypadku. 18 letni mężczyzna i 41 letnia kobieta ponieśli śmierć na miejscu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego zdarzenia.

Kalendarz Wydarzeń

styczeń, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011