Na drogach i przy nich - zdarzenia w czerwcu

Tym razem mamy wszystkiego po trochu - stłuczki, pożary, otwarcie domu z nieprzytomnym mężczyzną, a nawet wyłowienie cielęcia hm.... poza oborą.

13 czerwca w m. Nadkole mieszkaniec pow. wyszkowskiego, kierując pojazdem marki Chrysler wykonując manewr cofania uderzył w unieruchomiony pojazd marki Suzuki. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Karczewiec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota uderzył w sarnę, która wtargnęła na jezdnię powodując uszkodzenia pojazdu.

W miejscowości Zambrzyniec OSP Laski usunęła powalone drzewo.

14 czerwca w m. Płatkownica mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda, uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, którego kierująca chcąc wykonać manewr skrętu w lewo zatrzymała się. Obydwoje kierujący przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

15 czerwca w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Fendt wraz z przyczepą, wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z pojazdem marki Mercedes, który podjął manewr wyprzedzania ciągnika. Nikt nie doznał obrażeń

16 czerwca w m. Żulin mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW uderzył w psa, który wbiegł przed pojazd. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

17 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.

18 czerwca w m. Węgrów doszło do zderzenia się samochodu osobowego z motorowerem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem marki doprowadzając do zderzenia. Kierujący motorowerem w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

20 czerwca w miejscowości Krupińskie (Gmina Sadowne) miał miejsce pożar domu. Na szczęście udało się go szybko opanować.

22 czerwca w Łochowie na ul. 11 listopada Straż i Policja zostały wezwane celem otwarcia mieszkania oraz pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

W tym samym dniu OSP Wierzbno została wezwana do miejscowości Brzeźnik, aby wyciągnąć cielę, które wpadło do niezabezpieczonego szamba.

26 i 28 czerwca w miejscowości Krupińskie (Gmina Sadowne) miał miejsce pożar lasu.

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 07-08-2022

Termin wydarzenia: od 06-08-2022 do 07-08-2022


© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.